Close

Všechno nejlepší

Tak už to bude rok. Jeden rok, co se o měsíc později oproti plánovanému termínu narodilo moje další mimčo jménem Iconioo a já bych vám k tomu moc ráda napsala pár vět…. je to těžké, protože psané slovo někdy “vyzní” jinak, než je původně myšleno, ale snad se mi to podaří. (to = aby to neznělo melodramaticky, ukňučeně nebo tak nějak… prostě blbě!)

MEMORY

Datem pro spuštění Iconia původně mělo být 1.4. Nebylo. Protože se mi 9.3. převrátil život úplně naruby, protože ten den jsem ztratila mého muže a Bertík tatínka. Nevěděla jsem moc, co dál, jak dál. Nic z toho, co se dělo nejde dost dobře popsat. Vlastně si moc věcí ani příliš nepamatuji a sama dnes nechápu, jak jsem to zvládla. Jen jsem cítila, že musím – musím fungovat a musím pokračovat, protože tu svoji smečku musím nějak živit. Z mé milé práce už jsem byla jednou nohou pryč a tohle mimčo už bylo zkrátka na cestě. První produkty jsem na stránky vkládala po nocích, ubulená, zabalená do deky a zcela ponořená do toho nově vznikajícího světa a vlastně i díky tomu to celé tak nějak přežívala. Zadlužila jsem se až po uši, abych mohla nakoupit dostatek zboží a vrhla se do toho, co mi síly stačily.

A tak to datum připadlo symbolicky na 1.máj. Pro mě ten nejvíc den, který je symbolem lásky. Od začátku jsem věděla, že Iconioo nebude klasický eshop. Chtěla jsem přinést věci, které mi tu na trhu chyběly a po kterých jsem sama toužila a nebo jsem je již měla, ale složitě objednané ze zahraničí (což se tak úplně nepovedlo, protože prostě pro někoho DOST je pro jiného MÁLO) Jsem srdcařka a když něco dělám, dávám do toho sebe. Nemám zmáknuté trendy dnešní doby, neumím soupeřit slevovými akcemi a předháněním se, která značka je víc “in”. Taky jsem byla dost rozčarovaná, jak to vlastně v tomhle eshopovém světě ve většině případů chodí v zákulisí, že lidskost a snaha nedělat si naschvály tu nejsou vítány. O každém kousku, který u mě objevíte přemýšlím a vybírám ho srdcem. Moc si přeju, aby jste byli po rozbalení své zásilky mile překvapeni, aby se její obsah stal nedílnou součástí vašeho domova.

Nedílnou součástí mého domova ICONIOO beze sporu je 😀

Každý balíček balím a představuji si vás u toho… jak se těšíte, až přijde, jak se těšíte až ho rozbalíte… Každý balíček má pro mě tak svůj smyšlený příběh a některý se mi pak i donese zpět, když mi o něm napíšete. To je pro mě ta největší odměna.

Za ten rok jsme toho zažili hodně. Učím se mnoho věcí a občas jsem taky pár věcí spletla, přepravní firma pár věcí rozbila a občas jsme si s někým také tak úplně nesedli… Měla jsem a občas mám chvíle, kdy si říkám, zda to má smysl. Zda to zvládnu, zda se mi podaří překonat tu pomyslnou hranici imaginárního úspěchu, splatit dluhy a vytvořit stabilní poctivý obchod, který je pro mě opravdovým řemeslem. Obchod, kde slovo a osobní přístup je nade vše, co je napsáno. Obchod, kam nebudete chodit jen nakupovat, ale kam si přijdete třeba jen vypít kafe, pohladit duši, nakouknout do té mé a třeba si i popovídat.

DĚKUJI!!!

Chtěla bych vám za všechno moc poděkovat. Za to, kolik mám mezi vámi již opravdových přítelkyň, za to, že se nebojíte mi napsat, když potřebujete něco poradit, že se mnou komunikujete, že čtete moje příspěvky, radujete se se mnou z mých malých pokroků, z mých radostí a podporujete mě, je-li někdy hůř. Děkuji i za ty špatné zkušenosti, které dokud mě nesrazí úplně, mě v důsledku vždy posílí. Děkuji za to, že jste se stali součástí mé rodiny a z celého srdce si přeji, aby tomu bylo i nadále. Abychom společně dokázali, že Iconioo bude místem, kde nám společně bude hezky a ze kterého bude cítit, že do něj, do vás i do své smečky chce  jedna máma dát všechno nejlepší!

Krásné dny

Vaše Zuzka

A v tom reálném světě… Tak tohle je moje NEJKA, ta, co jí vděčím za tak moc…. DĚKUJU KAČI!

27 Comments on “Všechno nejlepší

PíBí
25.4.2018 at 16:25

Hezké. 🙂 Hodně úspěchů, takových, o které stojíš, ne jen v podobě splacených dluhů, ale v té nadstavbě právě. 🙂

Odpovědět
Zuzana
25.4.2018 at 16:34

Moc moc děkuji! I za to pochopení 🙂 Zuzka

Odpovědět
Káč
25.4.2018 at 16:38

Zuzi, čtu, usmívám se a mám slzy v očích … je toho tolik co bych ti chtěla napsat, ale skákala bych asi z jednoho na druhé … typicky žensky 🙂 Krásn rodinná fotka! A s nejkou Vám to moc sluší 🙂 A tvému druhému mimču přeji vše nejlepší k jeho prvním narozeninám 🙂 myslím, že si vytvořila úžasné dílko a věřím, že se ti bude dařit i nadále. Pokud jde o těšení se na balíčky od tebe … tak ti napíšu o svém prvním těšení, byly to vázy Cooee, malá a velká šedá. A ta šedá má pro mě obzvlášť velký význam. Našla jsem v ní zbytky trávy, kterou si v ní měla naaranžovanou. Moc děkuji 🙂 No, na balíček jsem čekala hodně nedočkavě. PPLka spoždění … no mé nervy, rozbalení zda nic nerozbili … opět nervy 🙂 a potom? Brek …. jako malá holka. Mé těšení se naplnilo beze zbytku 🙂
Děkuji a děkuji za inspiraci a přeji spoustu skělých a spokojených klientů.
Mějte se s Bertíkem sluníčkově :-*

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 6:59

Kači, však já to taky melu většinou páté přes deváté…. v okamžiku, kdy máme definovou rychlost světla, by mě zajímala rychlost myšlenky.
Krásné dny přeju a děkuju za krásná slova. Zuzka

Odpovědět
Karolína
25.4.2018 at 19:07

Tak doufám že oslavite s eshopem min 10.narozeniny 😉 a ze si díky Vám dopreju ještě nějake radosti ke zkrášlení našeho bydlení.
Jste pro mne velkou inspirací .
Myslím ,že se se vším perete se ctí a do dalšího působení přeji hodně štěstí. 😇

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 6:58

To já taky doufám 😀 moc děkuji a přeji krásné dny!

Odpovědět
Irena
25.4.2018 at 19:54

Milá Zuzko,
moc krásná rodinná fotka. Zase jsem si s potěšením přečetla váš příspěvek, líbí se mi, jak upřímně a bez jakékoli stylizace píšete. Je poznat, že je to opravdu od srdce. Máte toho za sebou hodně a já vám přeji, aby se vám dařilo jak doma, tak pracovně a těším se na další fotky a příběhy ze života.
Mějte se krásně a držím palce ať vše klape tak, jak má:)
Irena N.

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 7:00

Iru, moc děkuji a mějte krásné dny :-), Zuzka

Odpovědět
Marcela - Nordic Passion
25.4.2018 at 20:49

Predne gratulace, nejen k obchudku, kde je tuuuze moc peknych veci, ale hlavne k te sile prekonat to, o cem si clovek, ktery to nezazil, mysli, ze to nejde. Vim, musi to jit, i kdyz je to ukrutne, tak at je vice a vice tech lespich dnu!!! M.

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 7:01

Marci moc děkuji!!! za všechno, krásné dny, Zuzka

Odpovědět
Radka
25.4.2018 at 22:42

Zuzi, hodně sil k dalším rvačkám se životem…obchůdek plný krásných věcí…ať se daří…jo a fotečka rodinky úžasná…zrovna teď v sobotu máme sraz ze základky, tak mi probíhá hlavou, kolik už jich asi nedorazí…mějte se s Bertíkem i zvířecími miláčky krásné…doufám, že psi slečně je už lépe…Radka

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 7:02

Radu, myslím, že jste ve věku, kdy by jste se měli sejít víceméně kompletní, však to není ještě žádný věk. Krásné dny přeju a užij si sraz. Zuzka

Odpovědět
Radka
27.4.2018 at 22:24

Zuzi děkuju, vím o min. dvou lidech, kteří podlehli te potvoře…ale na Pěti budeme určitě vzpomínat s úsměvem…byl to trošku grázlík, ale milej😉😁…ale z toho určitě vyrostl, protože na rozdíl od některých jiných spolužáků, vždy při potkani se pozdravil a usmál se😉 …krásný prodloužený víkend všem…pa

Odpovědět
Petra
26.4.2018 at 9:47

Zuzi, je to osud a někdy nám připraví ty největší paradoxy a jedním z nich je ten, že Bertík je celý tatínek. Moc vám fandím a přejí spoustu dalších úspěchu.

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 12:33

Peti, Bertík je celý tatínek a čím dál více…. Jen čouhadlouhá je po mě 🙂 a taky cíťa, bohužel. Krásné dny, Zuzka

Odpovědět
Jitka
26.4.2018 at 12:29

Milá Zuzanko, po přečtení Vašich příspěvků vždy sáhodlouze přemýšlím jak reagovat, abych nevyzněla jako klišé, takže: v reakci na jeden Váš předchozí příspěvek jsem Vám napsala, že jste úžasná a silná bytost a dokážete vše, co budete chtít. A Vy jste to dokázala a to je moc dobře, protože dnes tu máme obchůdek, ve kterém si vybere každý to své, a co víc, rádi se do něj vracíme. Jsem nesmírně vděčná Vašemu dítku Iconioo, že na mě z internetu náhodou vykouklo a já jen lapala po dechu a nevěděla, co koupit hned a co až někdy. Takže obrovská gratulace k prvním narozeninám obchůdku, Vám poděkování za jeho přepečlivou a citlivou péči a Bertíkovi za podporu, kterou v něm bezpochyby máte. Mějte krásné dny Jitka

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 12:32

Jitu, dojala jste mě…. moc MOC vám děkuji!!! Krásné dny 🙂 Zuzka

Odpovědět
Martina
26.4.2018 at 13:32

Jen ten člověk je v životě silný, který prožil něco, co ho srazilo ne na dno, ale až pod úplné dno. Jen ten člověk si váží života samého, ryzího, miluje své děti a ty mu to vrací. Takovou bytostí jste pro mě Zuzko VY. Díky za to, že takoví lidé existují. Martina

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 17:49

A já moc děkuji vám Marti! Z celého srdce…. Krásné dny, Zuzka

Odpovědět
Martina Puchingerová
26.4.2018 at 13:37

Zuzanko, ty jsi tak čistá a krásná duše. Vím, že jsi toho tolik prožila, sleduji ti vlastně asi od začátku. A i když život někdy přinese smutné chvíle, tak zase vysvitne sluníčko. A tvoje sluníčko je BERTÍK a ICONIOO. Je vidět, že do všeho vkládáš srdce, je to z eshopu i blogu cítit až sem ke mně do obýváku. Moc moc ti přeju, at už všechny chmury pominou, jsi štastná, spokojená máma, žena, přítelkyně a do dalších dnů krásné okamžiky. Papa

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 17:48

Martinko, moc ti děkuji za tolik krásných slov a za to, že jsi tu se mnou, ano opravdu od začátku… moc si toho vážím. Krásné dny zlatá Marti.

Odpovědět
Jana
26.4.2018 at 14:23

Zuzi, máte můj obdiv. Sama ale vím, že ikdyž v pohodových dobách si o sobě někdy myslím, že jsem povaha slabá a přecitlivělá, v krizové situaci se zapne nějaký “posilovač řízení” a prostě to zvládnu.
A s podnikáním – mám “kamenný” obchod třetím rokem a několikrát jsem se na to chtěla vy… (nechat toho) :), ale vždycky se objeví zákazník, který moji snahu ocení a já jedu dál …
Všechno nejlepší. Jana

Odpovědět
Zuzana
26.4.2018 at 17:48

Janičko moc děkuji a moc vám přeji co nejvíce skvělých zákazníků. Zuzka

Odpovědět
Lenka
2.5.2018 at 7:48

Zuzko jsi borec a moc ti držím palce. Věřím,když člověk vysílá do světa lásku, vesmír mu ji zase vrací v jakékoliv podobě. Tebe a Bertíka čeká ještě spousta krásných úžasných věcí. Lenka

Odpovědět
bohdana
5.5.2018 at 18:12

Zuzko, jsi úžasná

Odpovědět
Zuzana
14.5.2018 at 13:35

Moc děkuju a doufám, že se brzy uvidíme!

Odpovědět
Marie Dambo
16.5.2018 at 18:58

Krásná rodinka. Manžel obrovský fešák. Držte se. Je nám tu s Vámi fajn 😊

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..