Druhy plateb

Druhy plateb
Vyberte si tu platbu, která vám nejvíce vyhovuje: 

Bankovním převodem
Po vyřízení vaší objednávky dostanete na email všechny potřebné údaje: Číslo účtu, variabilní symbol a částku k zaplacení.Díky zpoždění převodu peněz může dojít ke zpoždění 1-3 dny. Pokud spěcháte, doporučujeme využít online platbu.

Online platba
Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá skrz platební bránu ThePay. Plaťte kartou, která má povolené platby přes internet.Platba je okamžitě připsána na účet a my zboží ihned odesíláme.

Platba dobírkou
Zboží platíte dopravci až při předávání. Není možné použít u řidiče platební kartu. Platíte tedy pouze v hotovosti.Více najdete na stránkách o dopravě.

Online platby
Všechny online platby probíhají zabezpečeně přes platební bránu ThePay. Můžete platit jak platební kartou, tak si vybrat banku, u které používáte online bankovnictví.Všechny platby jsou bezpečné a šifrované.  

Online platba kartou
Plaťte pouze kartou, která má povolené platby přes internet. Navíc musí být tato karta vydaná na území EU.

Přes online bankovnictví
Platba přes online bankovnictví je vyřízena okamžitě. Pro online platby podporujeme tyto banky:České spořitelnyČSOBEqua bankFIOKomerční bankamBankMoneta MoneyRaiffeisenbankSber bankUniCreditZunoPokud využíváte jinou banku, zvolte si prosím klasický “Bankovní převod”.

Item added to cart.
0 items -