Šťastné a veselé

Mí zlatí,

Vánoce jsou za rohem a povídání o předvánočním shonu a spěchu asi nemá moc smysl, protože každý to stejně dělá, jak to cítí. Někdo je možná o něco víc deprimovaný, když si prohlíží fotky naklizených domácností, napečeného cukroví, nádherně zabalených dárečků a nazdobených stromků, ale i to k tomu asi patří. Určitě se shodneme na tom, že Vánoce jsou o něčem úplně jiném a u nás tedy každopádně.

Nemám ještě ani koupený stromeček, ani ty dárky, které jsem plánovala, ale Ježíšek mě v tom určitě nenechá. Ostatně byli jsme myslím docela hodní. My si to ale letos prostě užijeme. Podstatné je, že se máme a že jsme zdraví.

Ušli jsme v tomto roce zase neskutečný kus cesty a další je ještě před námi a tak na něj musíme nabrat sílu.

Moc věcí se změnilo i doma i v Iconiu a v plánu je toho ještě mnoho a věřím, že budou síly i vše ostatní potřebné.

Často mi píšete, že vám chybí můj blog, věřte, že i mně. Nicméně to rozhodnutí bylo vzhledem k dané situaci jediné správné. Možná se pár méně osobních článků objeví zpět a možná vám tu a tam něco zase napíšu… Určitě se o tom dozvíte včas 🙂 Ale vy víte, že jsem tu pro vás stále, mimo veřejnou zeď a jsem moc ráda, že píšete.

Nemám moc ráda bilancování a ani různá předsevzetí, takže se toho zdržím.

Místo toho vám moc děkuji za další neuvěřitelný rok, za každé milé slovo, za to že vás tu mám a z celého srdce vám přeji kouzelné Vánoce, plné pohody, klidu a lásky a veselé a milé zakončení letošního roku, do kterého posílám jen to nejlepší.

Mám vás moc ráda!!!

Vaše ZuzKa

 

28 komentářů u „Šťastné a veselé“

 1. Zuzanko, jsem strašně šťastná že jsem měla tu možnost tě poznat i když ne osobně, ale i to stačí ke štěstí a spokojenosti❤️❤️❤️❤️PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A HLAVNĚ HODNĚ LASKY A ZDRAVÍ, TO JE TO NEJCENEJSI❤️❤️❤️❤️❤️a málem bych zapomela MÁM TĚ MOOOC RADA?????❤️❤️❤️❤️?

  Odpovědět
 2. Zuzanko preju Vam i Bertikovi krasne a spokojené Vánoční svátky a hlavne hodne zdravíčka ??? a rodinnou pohodu, s tema,které máme rádi,to je nejvíc ???

  Odpovědět
 3. Zuzko, krásný článek a děkuji za něj, tvůj blog jsem vždy četla moc ráda ? přeji tobě a Bertíkovi krásné a klidné Vánoce a v nadcházejícím roce jen to nejlepší!!! Jste úžasní lidé ❤️❤️❤️ Káč

  Odpovědět
 4. Zuzanko, život je tady a teď. Ani jediná vteřina se nebude opakovat. Díky za inspiraci, za tvůj život, za neskrývané city, za pravdu, za boj bez meče, statečnost, lidskost…. Těším se na všechno, co přijde♥
  Objímám! Veru

  Odpovědět
 5. Zuzi děkuji za článek a budu doufat, že sem občas něco přispěješ 🙂 Moc mě potěšilo, že jsi obnovila blog. Chybíš tu 🙂
  Užijte si s Bertíkem krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku především zdraví!
  Ušli jste dlouhou cestu a doufám, že budete jen silnější! 🙂

  Odpovědět
 6. Milá Zuzko, moc Ti děkuji za krásné inspirace a vždy mílá slova k Tvým příspěvkům, které nás provázely tento rok a přeji si, aby další a další přicházely i v tom roce následujícím-)))Užijte si s Bertíkem Vánoce a přeji pevné zdraví a hodně lásky do nového roku-)))))))

  Odpovědět
  • Milá Haničko, moc děkuji za krásná slova! Uvidíme, co nový rok přinese, ale pevně věřím, že už především krásno pro nás pro všechny 🙂 Krásné a pohodové svátky, ještě jednou, ZuzKa

   Odpovědět
 7. Zuzka,
  prajem vám obom krásne vianočné sviatky, hodne zdravia, lásky a pohody, aby ste stále mali na tvárach také milé úsmevy.
  Zita

  Odpovědět
 8. Zuzka, Tebe a aj Tvôjmu synčekovi prajem krásne sviatky plné lásky a pokoja a hlavne to zdravíčko, pretože to je najdôležitejšie….Mám Ťa rada srdiečko!

  Odpovědět
 9. Ty jsi zlatá Zuzi:) Nejmilejší člověk,který mi přirostl strašně moc k srdíčku ❤️i přesto,že se neznáme osobně.Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce,ať se Vám splní všechna vaše přání.??? Pusu od nás třech ??? Peta,Alexek a Andrášek

  Odpovědět
 10. Milá Zuzko,
  jsem moc ráda, že zase píšete, moc mi to chybělo, vaše upřímnost a opravdovost, to, že si na nic nehrajete, že jste ryzí člověk.
  Moc přeji vám i Bertíkovi klidné a pohodové Vánoce a do nového roku jen to dobré, pevné zdraví a úsměv na tváři.
  Irena N.

  Odpovědět
 11. Zuzanko moc děkuji za přání a vidím že se budu opakovat i když tě neznám osobně přirostla jsi mi k srdci a chybíš, já nevím co se stalo že jsi přestala psát svůj blog ale doufám že se vrátíš jednou……………..ale ted vám s Bertíkem chci popřát kouzelné Vánoce plné lásky a pohádek a v novém roce všem v domečku pevné zdraví a už jen to dobré pusu posílá Eva

  Odpovědět
  • Evi mnohokrát děkuji za krásná slova, určitě najdu nějakou přijatelnější formu pro psaní, tak abych to byla stále já, ale zároveň maličko více chránila své soukromí a tím pádem své blízké, ne kvůli mě, ale právě kvůli nim. Krásné dny a přeji jen vše krásné. ZuzKa

   Odpovědět
 12. Srdečně zdravím. Chybí mi Váš blog……Vaše upřímnost, ochota a pokora jít dál životem a nenechat se “semlít”, otevřenost.
  Přeji Vám vše dobré, radostnou mysl a pohodu v kruhu Vašich nejbližších.
  Dana

  Odpovědět
  • Dani, moc si vážím vašich slov.. i mě blog moc chybí, jen zatím nevím, jak uchopit to, abych zůstávala stále sama sebou a zároveň nedovolila “některým”, aby ubližovali lidem, na kterých mi záleží…. Ještě jednou děkuji a do dalších dní přeji jen to nejlepší!!!

   Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Item added to cart.
0 items -