Rockydays

Další týden za námi? Evidentně ano… Připomíná mi to hned několik faktorů – zase dochází dřevo, zase docházejí granule, zase mám na nehtech oloupaný lak a Rocky už neproleze plotem u sousedů  (on  asi opravdu roste?)

Bertík měl svátek. Dostal krásné knížky – ty jsou u nás prakticky nezbytností, a ještě spousty dalších drobností.

Knížky
Knížky jsou úchvatné – třeba někomu pomohou s nápadem na dárek 🙂

Kladl mi na srdce ať hlavně já už mu nic nedávám, protože má přece Rockyho  a ten je za milion dárků i narozeninám, které má 26.listopadu. Stále mě dokáže dojmout, svou citlivostí, svým rozumem, svým umem vidět a nazývat věci. Svým pohledem na svět. Taky mi řekl, že na taťku pořád myslí. “Ale jako pořád maminko, víš?”… “Vím, Bertíčku, já taky.” Hodně spolu mluvíme, o všem….

Rocky je teď naše slunce v domě. Respektive celé zvířecí osazenstvo. Ale Rokouš tomu zdatně dominuje. Je ho všude plno. Hromada lidí nechápala, k čemu dalšího psa, o starost navíc…  Tak to každopádně. Vysávám xkrát denně. A fakt jsem šťastná za investici do kvalitního vysavače, protože teď si za něj děkuji každý den. Dělá mi doma medvědí službu. Rocky byl navíc malý neandrtálec, absolutně asociální, bez základních hygienických návyků… Ale je opravdu chytrý a chápavý, takže nám to spolu jde moc hezky a Barunka mi sním skvěle pomáhá. Je úúúžasná, holka moje zlatá, laskavá.

řádění2
Čas na hraní … spíš řádění 🙂

Moje milovaná mamčinka mi dala obr dar. Tyhle dokonalé židle! Zatím jsem zrenovovala jen jednu, dělám po večerech, když najdu chvilku, ale už se nemohu dočkat konečného výsledku.

poklad před
Poklad před
poklad po
Poklad PO

Je zajímavé, že mám dny, kdy udělám milion věcí a pak takové, kdy každá maličkost dá tolik práce, že je rovna výkonu přímo nadlidskému. Někdy mám pocit, že nedokážu ráno vstát. Zatím jsem vstala vždycky. 🙂 snad mi tento trend vydrží. Věřím v to. A vlastně vám musím poděkovat. Protože mi tolik pomáháte. Každý den mi od někoho přijde nějaké milé slovo. Často se mi až zatají dech, často mě absolutně dojme… A často až nevěřím, že si někdo o mě může myslet tak krásné věci… protože já si je opravdu nemyslím. Ale moc vám za to DĚKUJI!

Toliko ke shrnutí minulého týdne… stoprocentně jsem na hromadu záležitostí zapomněla, ale si to ani moc neva 🙂

Podzimno
U nás (POD)zimno…

Mějte nádherné dny, už přemýšlíte nad dárky a adventem? Nebo máte jasno? Ať už to máte jakkoliv, užívejte si to plnými doušky.

Těším se příště,

Vaše Zuzka 🙂

 

23 komentářů u „Rockydays“

 1. Zuzanko, Vy jste tak krasný človíček… nikdy jsem ještě nesledovala žádný blog, ale ten Váš je tak něžně sametový… nevím jak to popsat… prostě z něj sálá to teplo a útulno ať napíšete cokoli.

  Krásné dny a hodně síly v těch pošmourných ❤️

  Odpovědět
 2. Zuzi, jste úžasná! ? Ty fotky s řádícíma pejskama jsou tak miloučké, úplně zahřejí na duši, posílám vám na dálku trošku té pozitivní energie ☺

  Odpovědět
 3. Zuzko tak židle se Vám báječně povedla!! Úplně je vidím u mojí tety, původní, tmavě hnědá barva, lak…………my tam sedíme kolem stolu a je nám hezky…………je to už dávno………

  Přeji Vám krásné těšení na advent!!!

  Petra ze Šumavy

  Odpovědět
  • Peti, moc děkuji, já jsem po nich toužila už dlouho, staré židle prostě miluju! Přeji vám totéž a posílám moc pozdravů na překrásnou Šumavu:-)

   Odpovědět
 4. Židle je dokonalá, ale já neustále obdivuju tu cipernou vlněnou kuličku, prostě Rocky je skvělý. Stejně tak Baru, jakou má trpělivost! Užívejte. M.

  Odpovědět
 5. Myslím, že pejsek vám oběma moooc svědčí a moc vám to přeji i s těmi “starostmi” navíc 🙂 Jinak já mám výjimečně letos dárky nakoupené, děti si nadiktovaly, co si přejí a já jsem aktivně zruinovala účet, načež po dvou týdnech přišly, že už chtějí vlastně úplně něco jiného. Ovšem! Všimla jsem si, že změny přání přicházejí v pravidelných cyklech, tak čekám, že se do Vánoc kruh uzavře a vrátí se k těm původním a budou z nich mít radost… takovou tu pomíjivou radost z krásného pozlátka 🙂 Ta pravá radost spočívá asi někde jinde a na nás je, abychom během života měli tolik štěstí nebo vnitřní moudrosti, abychom ji objevili… Přeji nám všem, ať se nám to podaří a mezitím… Užívejte krásné podzimní dny!

  Odpovědět
 6. Zuzanko,ta židle se ti moc povedla je to taková kráska a Rocky je to co si potřebovala s dárky letos je to divný něco mám ale 2 jsem našla od lonska z těch mám radost stalo se mi to poprvé a vždy jsem se smála když to někdo říkal no a je to tady. Zuzi viděla jsem dobře ty máš plynovou varnou desku? jak s ni a její údržbou jsi spokojená každý chce indukci jen můj manžel plyn vím že to sem nepatří chci jen zeptat.Přeji pěkný večer dnes nejlépe s hrnkem čaje a svíčkou pokud se to podaří!

  Odpovědět
  • Evi, mám plynovou desku, no je to dvousečné – na údržbu nic moc, ale zase na vaření fajn…. kdybych si dělala novou kuchyň těžko říct, co bych zvolila… ale asi zase plyn. Hezké dny, Zuzka

   Odpovědět
 7. Dobrý den Zuzko,
  pejsek je opravdu kouzelný, a i když je to starost, tak přinese do domu hlavně život a radost. Bydlení máte opravdu kouzelné. Vánoce u nás v rodině máme vyřešené – s manželem jsme dárky odbourali, rodičům každý rok nadělíme štůsek kupónů do lékárny nebo dárkové poukazy na masáže, akorát dceři(22 let) koupím pár drobností. Stejně má největší radost z obálky s nějakým obnosem peněz na cestování.
  Přeji vám krásné dny a hodně radosti s pejsky.
  Irena N.

  Odpovědět
  • To máte krásně vyřešené, pak jsou vánoce a atmosféře a ne o honbě za dárky… užívejte si a krásné dny, Zuzka

   Odpovědět
 8. Zuzi, ty židle jsou boží, ta proměna se ti fakt moc povedla, a ta kožešinka jim moc sluší !!!!! Přeji ti samé krásné dny …. Marki

  Odpovědět
 9. Ahoj Zuzko, mám to přesně jak ty. Jeden den udělám věcí, že sama nad sebou kroutím hlavou a někdy…..děs! Neudělám vůbec nic. Ted jsem se vrátila po 3 dnech z Prahy ze školení a každou volnou chvilku si umím vychutnat,protože už se přece nebude opakovat, že? Hltám zážitky, byly jsme s holkama v divadle na Vydrovi a Bouškové, po představení jsme spolu mluvili asi 3/4 hodiny a já z toho budu další půl rok žít. Jsou tak milí, známí a tak obyčejní! Připomínáš mi je moooc. Jsi tak vzácný človíček a tak skromná! S Bertíčkem všechno zvládnete, jste silní, i když je to někdy těžké, já vím. Židle, jak už jsem psala, je skvělá. Asi jí taky od toho tatky vytahnu, ta černá je super! A Vánoce? Z Prahy jsem přijela jak zmlácený pes a po obědě jdu do práce! Jak se mi nechce!!!! Nohy mě bolí, jak kdybych běžela maraton, ale stálo to za to. Moc se těším, až budeme s dětmi zdobit a tahat světýlka z půdy. Vánoce totiž milujeme!!! TAk papa a myslím na vás na oba.

  Odpovědět
  • To jsem ráda Marti, že v tom nejsem sama! 🙂 je moc fajn, že jste si to užili, někdy je príma vypustit. Já se pokusím letos vánoce zvládnout jak nejlépe to půjde, zatím se rýsuje jedna taková netradiční možnost a jsem z ní stále více nadšená…. Tak snad to vyjde. Moc děkuji a přeji krásné dny, Zuzka

   Odpovědět
 10. Zuzi jste opravdu vyjímečně silná žena.Nikdy jsem žádný blog nesledovala, ale u Vás se těším na každý nový příspěvek. Vaše fotečky i to co píšete člověka vždy chytnou za srdíčko.

  Odpovědět
 11. Ahoj Zuzi,dneska jsem objevila článek o tvém úžasném bydlení ve vánočním čísle časopisu Náš útulný byt a to mě moc potešilo,neb mně se taky tuze líbí. A máš tam taky bezva obyvatele,nejroztomilejší je ten poslední přírůstek,co na tom že dělá loužičky,to se odnaučí. Přeju ti,ať ti pejsánek přináší jenom samé radosti.

  Odpovědět
 12. Milá Zuzko,
  dneska jsem si koupila časopis Náš útulný byt a potěšil mě tam článek o Vás. Moc hezké.Opravdu jste moc šikovná a máte krásné bydlení, originální,osobité a útulné.
  Přeji spoustu dobrých nápadů a mějte se krásně.
  Zdraví Irena N.

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Item added to cart.
0 items -